Kategorie
Bez kategorii

Holz – tartak poleca wyroby drewniane

Tartak o nazwie Holz produkuje wysokiej jakości materiały wykończeniowe: poddane obróbce cieplnej i impregnowane drewno oraz wyroby profilowane. Wiele wyprodukowanych materiałów drewnianych zostanie dostarczonych na rynek polski i niemiecki, a reszta produktów zostanie wyeksportowana.

Zajrzyj na stronę www tartaku Holz i sprawdź jaki sprzęt technologiczny stosuje. Zakład obróbki drewna jest wyposażony w kamerę do impregnacji drewna i trzy kamery, zapewniające obróbkę termiczną materiału. Tartak Holz jest jedyną produkcją w Polsce i w Niemczech stosującą specjalną technologię obróbki drewna.

Tartak Holz z Kostrzyna nad Odrą jest wyposażony w nowoczesne komory suszące i wózki, które mogą znacznie skrócić czas załadunku i rozładunku gotowych produktów. Nowa fabryka zapewniła również wiele miejsc pracy zarówno dla lokalnych mieszkańców, jak i wiodących inżynierów, którzy wykorzystują do przetwarzania drewno takie jak: świerk, dąb, sosna, osika i brzoza. Twarde drewno jest głównym materiałem, który zapewnia mniejsze szkody regionalnym zasobom leśnym, więc Holz tartak je wykorzystuje tworząc konstrukcje drewniane, konstrukcje dachowe, tarasy, zadaszenia, domy mur pruski. Ponadto tartak Holz, mający swoją siedzibę w Polsce i w Niemczech, obejmuje także szkółkę leśną, która zapewnia zalesianie i wymianę drzew liściastych na drzewka iglaste, które są bardziej cenne. Po wybraniu innowacyjnej technologii utylizacji odpadów drzewnych kompleks uzyska unikalną produkcję w cyklu zamkniętym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen − eight =