Kategorie
Bez kategorii

Kominiarze Gdańsk – jakie zadania wykonują?

Chcesz podjąć prace jako kominiarz Gdańsk? Dowiedz się kto jest rynkiem docelowym! Twoim rynkiem docelowym będą właściciele domów mieszkalnych oraz właściciele małych i średnich firm. Przeważnie wszyscy kominiarze Gdańsk kierują swoje usługi do właścicieli domów z kominami. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, poszukaj operatorów fabryk, sklepów i zakładów produkcyjnych, którzy są właścicielami wielu kominów. Ponieważ twoje zyski będą zależeć od liczby czyszczonych kominów, klienci z większą liczbą kominów powinni być twoim głównym rynkiem. Możesz także kierować oferty do inwestorów nieruchomości, którzy są właścicielami wielu nieruchomości na wynajem, które mogą wymagać obsługi.

Jak zarabiają kominiarze Gdańsk? Firma kominiarska z Gdańska zajmująca się zamiataniem kominów zarabia pieniądze, czyszcząc, naprawiając i naprawiając kominy i kominki. Niektóre firmy w których pracują kominiarze Gdańsk zajmujące się zamiataniem kominów mogą rozszerzyć zakres usług o naprawę dachu, czyszczenie dachu i czyszczenie rynien. Podczas gdy większość firm zajmujących się zamiataniem kominów pobiera opłaty według liczby czyszczonych kominów, niektóre pobierają opłaty za godzinę.

Ile możesz obciążyć klientów za czyszczenie komina? Ceny zależą od stanu komina. Podstawowa kontrola i zamiatanie może trwać od 125 do 250 złotych za jeden dom. Zadania komercyjne i przemysłowe obejmujące wiele kominów często otrzymują niższą stawkę za komin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 15 =