Kategorie
Bez kategorii

Bramy garażowe Wejherowo – poznaj różne typy bram

Przesuw do bocznych drzwi i bram garażowych działa tak, jak sama nazwa wskazuje – pochylając się do jednej strony garażu i siedząc równolegle do ściany. Były to jedne z pierwszych stylów operacyjnych i pierwotnie były używane w garażach z niewielką ilością miejsca. Biegną wzdłuż dolnych wózków, które są wystarczająco elastyczne, aby pracować z niewielkimi nachyleniami w podłodze lub suficie. Przesuwane do drzwi bocznych nie wymagają sprężyn równoważących i mają wbudowany wysuwany silnik do zautomatyzowanej obsługi bez potrzeby montowania na suficie.

Wybierz drzwi garażowe z zawiasami bocznymi! Bramy garażowe Wejherowo z zawiasami posiadają staromodny design, drzwi garażowe z zawiasami bocznymi otwierają się i zamykają z ramy zawiasowej po obu stronach otworu. Przypominają duże drzwi stodoły i są zwykle wykonane z drewna, chociaż dostępne są również bardziej komercyjne drzwi ze stali ocynkowanej. Ostatnio wzrosło zapotrzebowanie na te klasyczne drzwi i bramy garażowe Wejherowo, zwłaszcza na garaże z przeszkodami lub ograniczoną ilością miejsca nad głową.

Bramy garażowe Wejherowo z zawiasami bocznymi można kupić w zawieszonych stalowych ramach lub wpasować w istniejące otwory. Można je również zautomatyzować za pomocą specjalnych ramion konwersyjnych.

Bramy garażowe uchylne / podnoszone i uchylne – drzwi garażowe z baldachimem świetnie się sprawdzają. Podobnie jak drzwi otwierane na zawiasach, drzwi garażowe uchylne z baldachimem nie mają segmentów – są wykonane z jednego solidnego elementu. Posiadają obrotowy mechanizm zawiasowy, dzięki czemu mogą przechylić się do garażu. Drzwi w kształcie baldachimu są ustawione równolegle do sufitu garażu i rozciągają się przed frontem domu, gdy drzwi są otwarte.

Odchylane / podnoszone i uchylne drzwi garażowe to też dobra opcja. Podobnie jak w przypadku uchylnego zadaszenia, podnoszone drzwi garażowe podnoszone są do garażu. Są zawieszone niezależnie od ramy, dzięki czemu nie wystają poza przód domu. Ta konfiguracja wymaga więcej miejsca niż brama garażowa z baldachimem. Chociaż niektórzy właściciele domów w Wejherowie wybierają ten typ, są trudniejsi w obsłudze niż inne style i są zwykle droższe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven + 15 =