Kategorie
Bez kategorii

Odzież promocyjna Warszawa – t-shirty, koszulki i bluzy

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz zdecydować, jaki styl koszulki użyć: okrągły dekolt, dekolt w szpic, długi rękaw, krótki rękaw, krótkie topy, polo i wiele innych… Poza względami finansowymi, rodzaj koszulki, którą wybierzesz, wiąże się również z wyjątkowymi wyborami projektowymi. Na przykład odzież promocyjna Warszawa z długimi rękawami umożliwia nadrukowanie nazwy marki lub sloganu wzdłuż rękawów. Kieszeń można łatwo zaimplementować w projekcie, na przykład umieszczając maskotkę w środku. Bardziej modne opcje, takie jak krótkie topy lub topy z odkrytymi ramionami, przemawiają do bardziej stylowych tłumów, ale mogą zrazić główny nurt. Wybierz styl, który pasuje do Twojego przekazu, a następnie skorzystaj z tego, co ten styl ma do zaoferowania.

Gdy zaczniesz szkicować pomysły, upewnij się, że przekładają się one na rzeczywisty rozmiar. Zaprojektuj odzież promocyjną Warszawa za pomocą płótna 18 ”x18” i fizycznie umieść projekty na koszuli. Nie oznacza to, że musisz wypełnić całą przestrzeń (na przykład, jeśli chcesz zachować minimalne logo za pomocą małego logo), ale płótno o realistycznym rozmiarze pomoże Ci uzyskać właściwe proporcje.

Odzież promocyjna Warszawa w różnych rozmiarach sprawdzi się najlepiej. Czy znasz inne proporcje dla dziecka w rozmiarze 4 w porównaniu z XXXL? Obrazy skalują się inaczej, więc ekstremalne rozmiary mogą zniekształcać obrazy. Planuj z wyprzedzeniem, testując różne rozmiary, aby upewnić się, że nie zepsujesz żadnych szczegółów.

Należy również pamiętać, że sitodruk może wymagać dodatkowych sit dla różnych rozmiarów. Aby obniżyć koszty odzieży promocyjnej Warszawa, być może trzeba będzie poświęcić jakość dla ekstremalnych rozmiarów lub w ogóle ich nie drukować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × one =