Kategorie
Bez kategorii

Na czym polega masaż kobido Warszawa?

Podczas masażu pozostaniesz ubrany. Rzeczywiście, miejsca poddane zabiegowi kobido Warszawa, czyli szyja i twarz nie wymagają rozbierania. Jednak dla Twojej wygody zalecamy założenie stroju, w którym czujesz się komfortowo.

To modelowanie jest harmonijnym połączeniem ugniatania, szczypania, dotykania, toczenia, rytmicznego i regularnego uderzania dłonią w każdy cal kwadratowy skóry.

Aby jak najlepiej wykorzystać ten zabieg, wskazane jest przyjście bez makijażu.
Pij dużo wody po każdym zabiegu, ponieważ pomaga to zapobiegać odwodnieniu mięśni i pomaga organizmowi wyeliminować nagromadzone toksyny, które zostały uwolnione podczas masażu. Wypróbuj masaż twarzy Kobido Warszawa, jeśli: – Wiesz, że starzenie się skóry najlepiej leczyć poprzez zajęcie się mechanizmami i przyczynami leżącymi u jego podstaw – Chcesz uzyskać naturalny wygląd, który może wynikać tylko ze wsparcia produkcji kolagenu – Chcesz wzmocnić naturalną zdolność swojej skóry do zregenerować się po codziennych stresach, a nie tylko zredukować widoczność zmarszczek. Bassage Body & Mind jest jednym z nielicznych praktyków masażu twarzy Kobido Warszawa. Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować zabieg, skontaktuj się z nami tutaj – na stronie salonu Body Sense Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty − 5 =