Kategorie
Bez kategorii

Naprawa kluczyków Mokotów – ile może kosztować?

Naprawdę dobry ślusarz którego zadaniem jest naprawa kluczyków Mokotów powinien poprosić o odpowiednią dokumentację przed zduplikowaniem klucza „Nie duplikuj”. Być może będziesz musiał dostarczyć potwierdzenie adresu, zgodę właściciela nieruchomości, jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, oraz oryginalne dane ślusarza, jeśli klucz został specjalnie wykonany. Chociaż zapewniają pewną ochronę, klucze „Nie duplikuj” to najniższy poziom bezpieczeństwa, jaki można uzyskać za pomocą kluczy zapasowych.

Klucze zastrzeżone to klucze, które zostały zaprojektowane z unikalnym patentem – naprawa kluczyków Mokotów jednak je obowiązuje. Ten patent zapobiega ich duplikowaniu w sklepie ze sprzętem lub operacji zatrzaskowej. Maszyny, które tworzą te klucze, mogą być kupowane wyłącznie przez certyfikowanych ślusarzy, którzy przeszli specjalne kontrole bezpieczeństwa i szkolenie patentowe. Dzięki temu znacznie mniej prawdopodobne jest, że Twój klucz mógłby zostać zduplikowany, gdyby został skradziony. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, gdy masz docięte zapasowe klucze, klucz z ograniczeniami może być najlepszą opcją.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zrobić kopię kluczyka do samochodu, wiesz, że przeciętny ślusarz którego specjalizacją jest naprawa kluczyków Mokotów nie jest w stanie tego zrobić. W rzeczywistości zwykle musisz przejść przez dealera, aby zrobić rozdrobnione kluczyki do samochodu. Dzieje się tak, ponieważ w kluczyku są wbudowane chipy i elementy elektroniczne, które komunikują się z zapłonem samochodu, gdy próbujesz uruchomić samochód – sama naprawa kluczyków Mokotów nie pomoże. Jeśli brakuje tego chipa, samochód nie uruchomi się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen + 3 =