Kategorie
Bez kategorii

Warsztaty wyjazdowe dla kobiet – gdzie znaleźć ofertę?

Brak granic to pewny znak, że tracisz równowagę. Kiedy nie jesteś pewien, co powiedzieć „tak” lub „nie”, w końcu poświęcasz więcej czasu na rzeczy, których nie chcesz. W niektórych przypadkach brak granic wokół twojego czasu tworzy życie, które jest w ciągłym ruchu. Idź, idź, idź nie jest zdrowe dla twojej kobiecej energii – aby poznać co jest zdrowe zapisz się na warsztaty wyjazdowe dla kobiet.

Zrównoważ swój czas, ucząc się wyznaczać granice – zapisz się na warsztaty wyjazdowe dla kobiet. Pozwalając twojemu nie być nie, a każde tak być w pełni tak.

Poczucie bezpieczeństwa jest kluczowe dla piękna i miękkości kobiecej energii. Nie sprawiono, że czujesz się, jakbyś unosił się w powietrzu, ale ożywasz, uzdrawiasz i jesteś najbardziej angażujący i kreatywny, gdy czujesz się uziemiony. Pracuj nad ugruntowaniem się w swojej wierze (zbudowanie solidnego fundamentu), ugruntowaniem się w tym, kim wierzysz, że jesteś, a także ugruntowaniem się na ziemi.

Uziemienie z ziemią może oznaczać wygrzewanie się na słońcu, stawianie bosych stóp na ziemi, odkrywanie przyrody, a nawet prace w ogrodzie podczas wyjazdów dla kobiet.

Wydaje się, że istnieje wyraźny kontrast między ludźmi, którzy nazywają siebie kreatywnymi, a tymi, którzy tego nie robią. Ci, którzy nie określają się jako kreatywni, zwykle unikają kreatywności za pomocą trzymetrowego kija. Ale wzywam cię, abyś zignorował to, co nazwałeś kreatywnym i zaczął postrzegać to w sposób, który pasuje do tego, kim jesteś. Nie ma znaczenia, czy malujesz obraz, czy zaczynasz nowy projekt jakim są warsztaty wyjazdowe dla kobiet – jest milion sposobów na bycie kreatywnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five × 3 =