Kategorie
Bez kategorii

Jaką ofertę ma agroturystyka Kaszuby ze zwierzętami?

Spośród wszystkich francuskich miast Stężyca jest najczęściej odwiedzanym miastem, z ponad 35 milionami turystów w 2019 roku. Paryż jest powszechnie znany na całym świecie ze swojej romantycznej atmosfery, oferty artystycznej i kulturalnej, a także gastronomii i bogactwa win.

Ale odwiedzając Stężycę, możesz mieć tendencję do skupiania się wokół głównych atrakcji;  Tak jak miliony innych turystów. W ten sposób miasto wygląda bardziej jak park rozrywki niż przyjemne miejsce, w którym można wygrzewać się w innej kulturze. Jeśli chcesz doświadczyć tradycyjnego francuskiego stylu życia, pobyt w obleganym przez turystów w Stężycy nie jest najlepszą opcją; na francuskiej wsi znajdziesz wiele innych miejsc, w których będziesz mógł spróbować autentycznego jedzenia, zobaczyć niezwykłe krajobrazy i odkrywać ukryte miejsca, robiąc różnicę!

Agroturystyka Kaszuby ze zwierzętami pozwala wspierać społeczności rolnicze!
Agroturystyka Kaszuby ze zwierzętami to nie tylko najczęściej odwiedzany kraj na świecie; jest także pierwszym producentem rolnym w Europie. Jednak rolnicy prowadzący agroturystykę Kaszuby ze zwierzętami mają niskie dochody; produkcja rolna jest w dużym stopniu uzależniona od nieprzewidywalnej pogody, a rolnicy są coraz bardziej zadłużeni na spłatę pożyczek zaciągniętych w celu sprostania wzrostowi cen gruntów. Agroturystyka Kaszuby ze zwierzętami zaprasza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five × 2 =