Kategorie
Bez kategorii

Udaj się na zabiegi kwasem hialuronowym Łódź!

Co to jest kwas hialuronowy i jakie zabiegi kwasem hialuronowym Łódź warto zrobić? Kwas hialuronowy to substancja endogenna i naturalny składnik skóry. Jako część macierzy zewnątrzkomórkowej występuje również w tkance łącznej, co ma ogromne znaczenie dla jędrnej skóry i młodzieńczego wyglądu. Kwas hialuronowy może wiązać dużo wody i dlatego amortyzuje skórę od spodu. Jest aktywnie formowany przez organizm do 35 roku życia i zapewnia elastyczność i sprężystość.

Jak działa kwas hialuronowy? Substancja jest tak zwanym wypełniaczem – stosując zabiegi kwasem hialuronowym Łódź możesz wypełnić zmarszczki lub sprawić, że usta będą pełniejsze. Dlatego Hyaluronunterspritzung jest bezpośrednio w fałdzie, czujesz się irytujący. Hyaluron wiąże wodę i zapewnia większą objętość pod skórą. Więc fałda jest podniesiona, że ​​tak powiem.

Jak długo trwa zastrzyk z kwasem hialuronowym i inne zabiegi kwasem hialuronowym Łódź? Przemysł farmaceutyczny często obiecuje, że zastrzyk będzie trwał dwa lata. Realistyczne jest jednak dłużej niż rok, ponieważ hialuron ulega ciągłej degradacji. Oczywiście zależy to również od tego, do którego obszaru wstrzykuje się hialuron. Zapraszamy na zabieg kwasem hialuronowym do Cosinus Med Łódź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

two × three =