Kategorie
Bez kategorii

Oficjalny przewodnik od cisco ccna – zapoznaj się z ofertą na kursy!

Jeśli możesz przeznaczyć tylko dwie godziny dziennie na naukę i wiesz, ile stron możesz przeczytać w ciągu godziny, będziesz wiedział, ile dni będziesz potrzebować (na przykład) na ukończenie oficjalnego przewodnika od cisco ccna. Wymagany czas wzrośnie, jeśli planujesz również korzystać z lekcji wideo. Do tego trzeba będzie doliczyć czas na ćwiczenia.

Niektórzy czytają szybciej, inni wolniej, niektórzy piszą szybciej, inni wolniej, więc będzie się różnić. Moim zdaniem najważniejsze jest trzymanie się harmonogramu i jak najpełniejsze przestrzeganie go aby zdobyć certyfikat z cisco ccna. Lepiej jest uczyć się przez dwie godziny dziennie, każdego dnia tygodnia, zamiast uczyć się losowo w dni powszednie i mieć nadzieję, że nadrobię zaległości w weekend.

Z doświadczenia wynika, że zaczynając od podstaw z cisco ccna, trzy lub cztery miesiące powinny wystarczyć, aby uzyskać solidną podstawę i być pewnym siebie, aby podejść do egzaminu. Pamiętaj jednak, że to działa tylko wtedy, gdy jasno określisz go jako cel i zrobisz wszystko, aby nie zostać w tyle z badaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

two + 3 =